Contact Us
Contact
Address:
HEGO BVBA
BTW BE 0453.173.112
Reg. No. 022 301
Offices and Workshop
Haven 83

RPR Antwerp 0453.173.112

Magazijnen/yard

- Ketelhof, haven 73 - 2030 Antwerpen

- Kade 134 Boterhamvaartweg - 2030 Antwerpen


GENERAL TANK CLEANING BVBA
BTW BE 0458.794.459
Head Office
Haven 83
2030 Antwerpen-Belgium
Ovam nr.9951 volgnr.4
RPR Antwerp 0458.794.459
Antwerp
2030
Belgium

Telephone: 00 32 (0) 3 546.79.70
Fax: 00 32 (0) 3 542.60.63
Mobile Phone Number: --24/7-- +32 486 544.756 ------------ +32 498 723 886
http://www.hego-gtc.be

Information:
Algemeen   info@hego-gtc.be
Dagelijkse leiding Leo Longueville leo.longueville@hego-gtc.be
Preventie-adviseur Ron Verstricht ron.verstricht@hego-gtc.be QHSE medewerker Kim Verstricht kim.verstricht@lonvil.be
Boekhouding Frank Vanhoutte frank.vanhoutte@hego-gtc.be
Personeelsdienst Julien Deffontaine julien.deffontaine@hego-gtc.be
Aankoopdienst EMEA Michiel Struijk michiel.struijk@hego-gtc.be
Constructies/trappen/bordessen Peter Truyens peter.truyens@hego-gtc.be Dirk Waterschoot (Memeco) dirk@memeco.be
Internationale verkoop Leo Longueville leo.longueville@hego-gtc.be
Tankbouw/renovatie Rudi Kenis rudi.kenis@hego-gtc.be Eric Schepens eric.schepens@hego-gtc.be
Qa/Qc verantwoordelijke Rudy Kenis rudi.kenis@hego-gtc.be
Verspaning Dirk Beyens info@hego-gtc.be
Havenwerktuigen/machinebouw Wilfried Ostes wilfried.ostes@hego-gtc.be Bram Van Den Ende bram.vandenende@hego-gtc.be Clint Melders Clint.Melders@hego-gtc.be
 Studie & Ontwerp Leander Torres leander@hego-gtc.be
Mechaniek Peter Beer peter.beer@hego-gtc.be
Pijpleidingen Alexander Andries Alexander.andries@hego-gtc.be
Shipping/offshore Bart Denkens bart.denkens@hego-gtc.be Nicolas Vangramberen nv@hego-gtc.be Gilles Geerts gilles.geerts@hego-gtc.be
Shipping voyage repairs/spare parts Willy Longueville willy.longueville@hego-gtc.be
Shipping / mechanical Patrick Bogaerts info@hego-gtc.be
Industriële reiniging Rudy Claes rudy.claes@hego-gtc.be
Chemical cleaning Dieter Gorrens dieter.gorrens@hego-gtc.be
Tekenbureel Leander Torres leander@hego-gtc.be
Verantwoordelijke ateliers Dirk Beyens dirk.beyens@hego-gtc.be
shutdowns & turnarounds PeterBeer peter.Beer@hego-gtc.be

 
 
PRESS RELEASES
News1   2016-10-22 12:51:22
Hego Trends Gazelle
 
News1   2016-09-09 06:32:57
New order from Deme for oil & gas offshore project
 
News1   2016-08-12 10:32:29
Total Raf plaatst mooi order
News1   2016-07-09 19:31:49
Unique offshore equipment
News1   2016-07-09 09:21:13
Cargill kiest opnieuw Hego